KONST / Litografier / Färglitografi 13557085
nr 1355 7085
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Färglitografi, Signerad, numrerad 22/395. Motivet: 40x28
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:51:11
15/10 13:41:35
300 kr
19/10 18:39:43
19 okt
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors